жовтня 2015 рокунапередодні святкування Дня працівника освітиу конференц-залі академії відбулася традиційна віртуальна подорож у педагогічне минуле із серії "Уроки видатних особистостей" за участі студентів академії і коледжу, працівників бібліотеки та навчально-методичного відділу. На цей раз подорож була присвячена 90-річчю з дня народження  Михайла Васильовича Богдановича, 225-річчю з дня народження Адольфа Вільгельма Дістервега та 85-річчю з дня народження Симона Львовича Соловейчика. 

Михайло Васильович Богданович

талановитий педагог, вчений, методист в галузі навчання математики, кандидат педагогічних наук, автор підручників і навчальних посібників з математики для учнів початкових класів, методичних посібників для вчителів.

Народився Михайло Васильович у 1925 р. на Сумщині, у місті з дивовижною багатовіковою історією, Глухові, в якому пройшло його дитинство та юнацькі роки. Школу він закінчував на початку Великої Вітчизняної війни. У вісімнадцятилітньому віці потрапив на фронт.  Відважно захищав Батьківщину, мав нагороди за бойові заслуги.

У 1951 р. став студентом учительського інституту фізико-математичного факультету Сумського педагогічного інституту. Завдяки отриманій кваліфікації декілька років викладав математику і фізику у сільських школах Сумщини. 

 

Починаючи з 1958 року по 1962 рік, М.В. Богданович набував досвід на посаді старшого викладача методики математики у Глухівському педагогічному інституті, де і розпочалася його робота над створенням навчальних посібників.

презентація студентки Н. Овчар