25 лютого 2016 р. у актовій залі нашої академії відбулася чергова віртуальна подорож до педагогічного минулого, до якої увійшли матеріали про тих педагогів, у діяльності яких найповніше відбилися найхарактерніші для того чи іншого періоду педагогічні ідеї, що здійснили значний вплив на розвиток теорії та практики викладання. Це, зокрема, творчість всесвітньо відомого педагога Песталоцці та українського педагога, просвітительки, громадської діячки Софії Федорівни Русової. 

Софія Федорівна Русова

У програмі роботи віртуальної подорожі було продемонстровано відеофільм "Раз добром нагріте серце" про життєвий шлях Софії Федорівни Русової, автором якого є Наталія Чернишенко, провідний бібліотекар нашої академії.

Так, схарактеризували внесок Софії Русової у розробку питань виховання дітей дошкільного віку та проблеми становлення національного дитячого садка студентки 311 та 41 групи факультету дошкільної та корекційної освіти Калина Дем’яненко  та  Катерина Каленик. 

 

Під час заходу студенти читали вірші та листи-пам’яті, присвячені пам’яті Софії Русової, в яких висловлювали вдячність за внесок видатної діячки у розвиток дошкільної педагогіки.

 

«Урятувати від забуття» – мабуть, найкращий девіз для майбутніх вихователів, учителів, педагогів, які, сподіваємось, будуть використовувати набуті під час таких заходів, педагогічні надбання педагогів минулого у своїй професійній діяльності.